Izraelkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

תל אביב - יפו/Tel Aviv - Jaffa, תל אביב - יפו/Tel Aviv - Jaffa, מחוז תל אביב/Tel Aviv: 61237

61237

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :תל אביב - יפו/Tel Aviv - Jaffa, תל אביב - יפו/Tel Aviv - Jaffa, מחוז תל אביב/Tel Aviv
Qytet :תל אביב - יפו/Tel Aviv - Jaffa
Rajon 2 :תל אביב - יפו/Tel Aviv - Jaffa
Rajon 1 :מחוז תל אביב/Tel Aviv
Vend :Izrael
Kodi Postar :61237

Informacione të Tjera
Gjuhë :Hebrew/English (HE/EN)
Kodi Rajoni :IL-TA
gjerësi :32.06616
gjatësi :34.77782
Zona Koha :Asia/Jerusalem
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

תל אביב - יפו/Tel Aviv - Jaffa, תל אביב - יפו/Tel Aviv - Jaffa, מחוז תל אביב/Tel Aviv është e vendosur në Izrael.Kodi i saj është zip 61237.

Të tjerët u kërkohet në
תל אביב - יפו/Tel Aviv - Jaffa, תל אביב - יפו/Tel Aviv - Jaffa, מחוז תל אביב/Tel Aviv,61237 ©2014 kodin postar Query