Izraelkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

זבדיאל/Zavdiel, אשקלון/Ashkelon, מחוז הדרום/South: 79550

79550

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :זבדיאל/Zavdiel, אשקלון/Ashkelon, מחוז הדרום/South
Qytet :זבדיאל/Zavdiel
Rajon 2 :אשקלון/Ashkelon
Rajon 1 :מחוז הדרום/South
Vend :Izrael
Kodi Postar :79550

Informacione të Tjera
Gjuhë :Hebrew/English (HE/EN)
Kodi Rajoni :IL-D
gjerësi :31.65756
gjatësi :34.75934
Zona Koha :Asia/Jerusalem
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

זבדיאל/Zavdiel, אשקלון/Ashkelon, מחוז הדרום/South është e vendosur në Izrael.Kodi i saj është zip 79550.

Të tjerët u kërkohet në
זבדיאל/Zavdiel, אשקלון/Ashkelon, מחוז הדרום/South,79550 ©2014 kodin postar Query