Izraelkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

שדה יעקב/Sde Ya'akov, יזרעאל/Yizre'el, מחוז הצפון/North: 36586

36586

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :שדה יעקב/Sde Ya'akov, יזרעאל/Yizre'el, מחוז הצפון/North
Qytet :שדה יעקב/Sde Ya'akov
Rajon 2 :יזרעאל/Yizre'el
Rajon 1 :מחוז הצפון/North
Vend :Izrael
Kodi Postar :36586

Informacione të Tjera
Gjuhë :Hebrew/English (HE/EN)
Kodi Rajoni :IL-Z
gjerësi :32.69756
gjatësi :35.14132
Zona Koha :Asia/Jerusalem
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

שדה יעקב/Sde Ya'akov, יזרעאל/Yizre'el, מחוז הצפון/North është e vendosur në Izrael.Kodi i saj është zip 36586.

Të tjerët u kërkohet në
שדה יעקב/Sde Ya'akov, יזרעאל/Yizre'el, מחוז הצפון/North,36586 ©2014 kodin postar Query