Izraelkodin postar Query
Izraelמחוז ירושלים/Jerusalemירושלים/Jerusalem: 91280
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

ירושלים/Jerusalem, מחוז ירושלים/Jerusalem: 91280

91280

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :ירושלים/Jerusalem, מחוז ירושלים/Jerusalem
Qytet :ירושלים/Jerusalem
Rajon 1 :מחוז ירושלים/Jerusalem
Vend :Izrael
Kodi Postar :91280

Informacione të Tjera
Gjuhë :Hebrew/English (HE/EN)
Kodi Rajoni :IL-JM
gjerësi :31.76832
gjatësi :35.21371
Zona Koha :Asia/Jerusalem
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

ירושלים/Jerusalem, מחוז ירושלים/Jerusalem është e vendosur në Izrael.Kodi i saj është zip 91280.

Të tjerët u kërkohet në
ירושלים/Jerusalem, מחוז ירושלים/Jerusalem,91280 ©2014 kodin postar Query